ליצירת קשר
  מלא את הפרטים הבאים
  שם מלא:
  דוא"ל:
  מאשר קבלת עדכונים 
  ייחודיות

  יתרונות – למה סטודיו יאיר מור

  ריהוט בוטיק בהתאמה אישית

  אחד היתרונות המשמעותיים של הסטודיו היא היכולת לתכנן לעצב וליצר פרטי ריהוט בוטיק בהתאמה אישית. כל המאווים שהיו לכם אי פעם באשר לריהוט עתיק, כל פנטזיה או דמיון – מיוחד ומקורי ככל שיהיה – ניתנים להגשמה בין קירות החלל של סטודיו יאיר מור. בעבודה אישית ואוהבת, מעצבים בסטודיו את הרהיטים שהוכתבו על פי דמיון הלקוח וכשרון המעצבים.

  הקשר האישי והישיר שלנו עם הלקוח והתהליך המשותף, ביחד עם הידע רב השנים, כושר הייצור בסטודיו ובנגריה מאפשר ללקוחותינו, בעלי המקצועות השונים, מעצבים ואדריכלים להזמין פרטי ריהוט מעוצבים לפי הזמנה אישית המתאימים לסגנון הבית ועיצובו.

  בידול ייחודי

  הבידול המרכזי של הסטודיו מתמקד ביכולת והדרך היוצאת דופן של יאיר מור להבין את צורך הלקוח וליצור עמו משהוא חדש שמותאם לצרכיו, התמחות יוצאת דופן לחבר ולשלב לרמת גימור מושלמת בין חומרי הגלם העתיקים לחדשים.

  הניסיון רב השנים של הסטודיו בתחום העיצוב, החידוש והרסטורציה הוא זה אשר מעניק ליאיר מור את יכולת ההקשבה העמוקה, האבחנה וההבנה המדויקת לצרכיו של כל לקוח בפני עצמו. יחד עם יאיר, סולל הלקוח את הדרך להגשמת חלומותיו ולהגדרת המאווים האישיים שלו.

  תהליך משותף וחוויתי

  סטודיו יאיר מור הינו הסטודיו היחיד בו הלקוח הינו שותף מלא לתהליך בחירת הרהיט, החומר והעיצוב. בניגוד למקומות אחרים, כל אחד מלקוחות הסטודיו עובר את התהליך השלם יחד עם אנשי המקצוע ומהווה שותף מלא להחלטות העיצוביות.

  יישום תפיסת הקיימות

  ייחודיות יוצאת דופן בנוף הישראלי היא השימוש בחומר גלם ממוחזר מתוך המחשבה על שמירת הגולמי ותפיסת הקיימות. סטודיו יאיר מור הינו הסטודיו היחידי בארץ אשר שם לו את השימוש בחומר גלם ממוחזר כנס ודגל לייצור, לעיצוב, לתכנון ולבניית רהיטים עתיקים מעץ. המחשבה וההערכה לשמירה הערך הגולמי והמשאבים הטבעיים שמעמיד לרשותנו הטבע היא זו המהווה את הרוח החיה של הסטודיו ומאפשרת לנו ליצור את עצמנו ואת הסגנון הייחודי שלנו בסטודיו בכל רהיט מחדש.

  אקלקטיות

  איכות העץ העתיק האותנטי והטקסטורה הייחודית שנוצרה עם השנים מאפשרים עיצוב מגוון רחב של פריטים ייחודיים, המתאימים לחללים שונים בסגנונות מרובים. תחת מטריית הריהוט העתיק הענפה המתאפשרת לנו תודות למגוון הכלים והטכנולוגיות, סטודיו יאיר מור יוצר בעץ עתיק מגוון רחב של פריטים ייחודיים. הפריטים המעוצבים השונים המיוצרים בגלריה של סטודיו יאיר מור מתאימים לחללים מגוונים מסגנונות שונים לחלוטין ולעולמות עיצוביים בעלי אופי אינדיווידואלי. ביניהם; רהיטים באווירה כפרית ובסגנון פרובנס, רהיטים בסגנון הווינטג' המוכר, השאבי שיק, סגנונות קלאסיים, מודרניים ופוסט מודרניים המאפיינים את תקופתנו ואת התרבות המערבית.

  מיקום מנצח

  מיקום הסטודיו בלב שכונת נווה צדק שבת"א שכונה ציורית ותיירותית שמשתלבת עם אולם הגלריה הייחודי בו גלום אוסף נדיר של עתיקות, יופיו נחשף במלואו כמו כניסה למערת עתיקות קסומה וגדושה באוצרות. הסטודיו ממוקם בלב ליבה של הארץ, בנקודה נוחה לגישה למגיעים מכל מקום בנתיבי הגישה המרכזיים ומזמין את כל תושבי הארץ ליהנות.

  טכנולוגיות מתקדמות

  עבודת נגרות מתקדמת בעץ מלא בשילוב טכנולוגיות ופירזול מהמתקדמים בענף המשמשים לבניית ועיצוב חללי הבית כמו מטבח, סלון, פינת אוכל וחדר שינה, שירותים ואמבטיה, דלתות כניסה ועוד. תהליך העבודה מביא אותנו בסופו של תהליך למוצר איכותי ברמת גימור של אומן.

  רסטורציה – שיפוץ ושחזור רהיטים עתיקים

  הסטודיו מתמחה ומוביל את תחום הרסטורציה הקלאסית של רהיטים עתיקים בארץ בעבר ובהווה. הסטודיו מתבדל מכל מקום אחר בהיותו מתמחה ומוביל את תחום הרסטורציה הקלאסית בעבר ובהווה.

  תהליך עבודה ידני בשיטות מסורתיות השומרות על מרקם העץ ועל המראה האותנטי. בין השיטות המסורתיות: שחזור חלקים חסרים בחריטה, גילוף, הדבקות, השלמת ציורי פורניר (אינטסיה), התאמת גוונים, טיפול בפרזול, חידוש ריפוד וקש, עבודת הגימור נעשית בפרנץ' פוליטורה.


  Powered by Artvision | Truppo Websites