ליצירת קשר
  מלא את הפרטים הבאים
  שם מלא:
  דוא"ל:
  מאשר קבלת עדכונים 
  אדריכלים ומעצבים

  אדריכלים ומעצבים – כל רהיט הוא יצירת אומנות

  סטודיו יאיר מור הינו בין בתי המלאכה הוותיקים והענפים בארץ. הסטודיו עבד במשך השנים עם אדריכלים, מעצבי פנים ומהנדסים מהשורה הראשונה בארץ. כיום, הסטודיו מתמחה בעבודה משותפת עם אנשי המקצוע המנוסים במגוון התחומים בענף: החל מחברות ענק, מוסדות וגופים ציבוריים ועד לעיצוב עבור בתי יוקרה ודירות ברחבי הארץ.

  הסטודיו מעניק שירות אישי, מקצועי, מסור ומיומן לכל אדריכל, מעצב פנים ומהנדס הנמנים על קהל הלקוחות שלנו. כבעלי ניסיון בעבודה מול אנשי המקצוע הגדולים בתחום, סטודיו יאיר מור מציב את חיזוק שיתוף הפעולה והעבודה מול אדריכלים ומעצבים בתחום כתחום ייחודי ומהותי במטריית עבודות הסטודיו השונות.

  הקשר הישיר ורב השנים עם המעצבים מאפשרים לאנשי המקצוע ולקוחות הגלריה להזמין פרטי עיצוב וריהוט מגוון רהיטים בהתאמה אישית ייחודיים מעץ מלא וממוחזר. תוכלו להזמין עבור לקוחותיכם גם עבודות נגרות מתקדמות המשלבות עץ ישן המגיע מפירוקים בשילוב טכנולוגיות ופירזול מהמתקדמים בענף המשמשים לבניית מטבחים וריהוט לבית, לעסק ולאולמות תצוגה וגלריות, כגון שידות, ארונות, ויטרינות, שולחנות, בוטשרים ודלפקים, דלתות כניסה ופנים, ופתרונות יצירתיים לסגירת נישות. ניתן להיעזר ולהתייעץ בצוות הגלריה העומד לרשותכם בכל שעות העבודה.

  מגשימים כל פנטזיה

  אנו מעמידים לרשות לקוחותינו המגיעים מתחום האדריכלות, עיצוב הפנים וההנדסה את אולם התצוגה המרשים שלנו וניסיוננו מוכיח כי חוויית ההתרשמות מהגלריה מחדדת את כושר הבחירה ברהיטים ופותחת את הלקוחות שלכם לסגנונות ייחודיים ומקוריים. תודות לניסיון רב השנים ביכולתנו ליצור עבור לקוחותינו כל תכנית ולהוציא לפועל כל רעיון.

  מי שמכיר סגנון עתיק ואחר, ויודע להעריך אותו, ימצא בסטודיו המיוחד והיחיד במינו בארץ, אוצר גלום של אומנות עיצוב עתיקה ונדירה בנוף המקומי. העובדה היא ברמה גבוהה, ומצטיינת באיכות. בתכנון משתוף וחווייתי, הרהיטים הופכים למעשה אומנות של ממש שיכניס את כל בית ממד אחר של זמן ומקום.

  הפריטים באתר הינם טעימה מהמגוון הרחב שעיצבנו משנת 1980. כל פריט הינו ייחודי במינו, במגוון צורות ובהתאמה אישית. ניתן להצטרף לרשימת התפוצה שלנו על ידי שליחת מייל עם בקשה להצטרפות ל-  mail@yairmor.co.il

  אנו עומדים לרשותכם בכל זמן, לטובת קיום פגישות עבודה עם לקוחותיכם.


  Powered by Artvision | Truppo Websites