ליצירת קשר
  מלא את הפרטים הבאים
  שם מלא:
  דוא"ל:
  מאשר קבלת עדכונים 
  רהיטים מספרים

  רהיטים מספרים – לכל רהיט סיפור משלו

  "לכל איש יש שם" -  טבעה זלדה את המושג ואת השיר האלמותי, ובכך ביטאה את יופיו של העולם דרך עיניה. אנחנו בסטודיו יאיר מור רואים את היופי העומד מאחורי כל רהיט. לכל רהיט יש שם – שנתנה לו הדרך ונתן לו עברו, שנתן לו הסטודיו ונתנו לו קוניו, שנתן לו הבית ונתנו לו השנים. כל דלת בסטודיו יאיר מור היא בעלת אופי וסיפור ייחודי משלה.
   
  אוסף דלתות עתיקות מפירוק, מעץ מלא, מהארץ והעולם מתקופות וסגנונות שונים.

  בסטודיו תוכלו למצוא דלתות עתיקות ומרשימות המגיעות מכל קצוות עולם, מתקופות שונות בהיסטוריה ובסגנונות מתרבויות מגוונות. כל דלת עוברת תהליך שחזור ועיצוב אישי וייחודי רק לה, בהתאם לבקשותיו וצרכיו האישיים של הלקוח. בין שמדובר בדלת שתי כנפיים, דלת "שליש/ שני שליש" או דלת פנים לחדר השינה, בין שמדובר בדלת לחדר ארונות או דלתות משולבות סורגים וזכוכית – אופן העיצוב והייצור הייחודיים הם ההופכים כל דלת המעובדת בסטודיו יאיר מור ליצירת אמנות שאין שנייה לה בכל העולם כולו.

  כל דלת, עתיקה ככל שזו תהיה, עוברת תחת ידיו האוהבות והמנוסות של נגר, אומן ורסטורטור המתמחה בעבודות נגרות. הדלתות מחודשות בהתאמה אישית לרצונותיו וצרכיו של כל לקוח תוך עיצובים בעץ מלא ממגוון סוגים: אורן, אלון אירופאי, קליר, בוק, מהגוני, וונגה ורבים וטובים אחרים.

  הדלתות הישנות בעלות הניחוח והאווירה עוברות תהליך שיקום ומחזור, עיצוב ושילוב של אלמנטים חדשניים ופוסט מודרניים שונים תוך שמירה על הגולמי. כאשר מדובר בדלתות שתי כנפיים, אזי המוצר הסופי הינו בגדר נכס עיצובי שישווה לביתכם מראה קלאסי. היתרון המשמעותי של סטודיו יאיר מור כולל תהליך חיזוק הדלתות והתאמה אישית של הדלת לבית הלקוח. יתרה מכך, התקנת הדלתות מבוצעת על ידי הצוות היוצר בעצמו ולא על ידי שליח או מוביל שאינו מכיר את הדלת ואת ייחודיותה.

  עיצוב רהיטים אקלקטיים – חדשנות מסטודיו יאיר מור

  במקביל לעיצוב הדלתות מתמחה הסטודיו בתכנון, עיצוב, ייצור והתקנה של רהיטים על פי הזמנה, לפי שיטת הרסטורציה. ייחודיותו הגדולה של הסטודיו היא בכך שהצליח עוד לפני 30 שנה לתפוס את הגדולה שבשילוב ישן עם חדש. 

  בתהליך המחזור הייחודי וכחלק מטרנד אקולוגי, נאספים חלונות ודלתות מתקופות שונות, לוחות וקורות עץ שפורקו מגגות ישנים. – אלו מתחברים ומעוצבים כחלק מפאזל חוויתי המחבר את הישן והחדש – והופכים כל רהיט בסטודיו ליצירת אמנות ייחודית ונכס עיצובי נדיר שיפתח לכם את הבית ואת הלב.


  Powered by Artvision | Truppo Websites