ליצירת קשר
  מלא את הפרטים הבאים
  שם מלא:
  דוא"ל:
  מאשר קבלת עדכונים 
  ייחודיות

  עיצוב בר קיימא

  עיצוב בר קיימא ובמילים אחרות; שמירת הקיים; הינם עבודת עיצוב רהיטים המבוססים על תפיסת איכות חיים בעלת עומק ואורח חיים מאוזן יותר עם הסביבה. המכיר ומעריך סגנון עתיק ימצא בסטודיו היחיד במינו בארץ אוצר גלום של אומנות עיצוב עתיקה ונדירה בנוף המקומי המשמרת ומאזנת בין הגולמי למעוצב. בכל שלבי העיצוב והיצירה שותף הלקוח לתהליך כחלק מהחוויה האין סופית "במנהרת הזמן".

  בסטודיו של יאיר מור מעוצבים רהיטים המייצגים תפיסה המבוססת על איכות חיים ואיזון פנימי וחיצוני עם העצמי ועם הסביבה. הסטודיו חושף את שוחרי העיצוב בישראל ליצירה ייחודית וקסומה זו – יצירה המבוססת כולה על חומרי גלם ממוחזרים, מעובדים ומחודשים באהבה כחלק מהשאיפה לעודד קהלים נוספים בארץ להיכרות עם תפיסת הקיימות. 
  תפיסת הקיימות מבקשת לתת מענה כולל לצרכי האדם הפוסט מודרני, המכיר את הסגנונות השונים ומודע לצרכיו ולרצונותיו. יחד עם זאת, תפיסת הקיימות מבקשת לשמור על משאבי הטבע ולחדש אותם בתוך תהליך הייצור והמחייה, כשעיניה נישאות אל עבר העתיד והשלכות ההווה הנגזרות ממנו.
   
  קיימות -  עיצוב אותנטי ושימור הסביבה

  קיימות, או Sustainability, היא היכולת לקיים תהליך או מצב מסוים לאורך זמן רב. לקיימות ישנם מימדים חברתיים, כלכליים וסביבתיים. בסטודיו יאיר מור באים לידי ביטוי היבטים אלו בבחירת רהיטים ישנים ועיבודם למעשה אמנות של ממש. הסטודיו עובד על בסיס פוטנציאל השרידות בשילוב הרווחה החברתית באמצעות שחזור הרהיטים העתיקים הנבחרים בקפידה ובאהבה ומובאים אלינו לסטודיו לעבודה אישית ומושקעת.

  הסטודיו פועל מתוך רצון ושליחות לקדם ולשתף את הקהל שוחר העיצוב בישראל עם יצירה ייחודית ומרתקת זו ולעודד את שימור הסביבה – עיצוב ירוק. הרהיטים השונים בסטודיו עשויים חומרי גלם ממוחזרים ומשופצים, כחלק מקידום תפיסת הקיימות. תפיסת הקיימות מבקשת לענות על צרכי האדם בהווה, בד בבד עם שמירה על משאבי הטבע וחידושם, על מנת שצרכים אלה יקבלו מענה גם בעתיד. 

  החזון של יאיר מור להקמת הסטודיו לעיצוב התפתח כשעבד עם הנס גרוניך ברסטורציה של רהיטים עתיקים וספג מסורת ותרבות ייחודית. באותה העת התאהב בסגנונות השונים בסטודיו : סגנון הטוסקנה, הרדקור, הרנבו, הוינטאג'' והאירופאי הקלאסי, ובמיוחד בתהליך המחזור שבו הופכים חומר גלם משומש זמין וטבעי לפריטים חדשים איכותיים ומקוריים. התוצאה הינה יצירה מקורית במיטבה המופקת באיכות הגבוהה ביותר ומותאמת לעולם המודרני. 

  מימד שונה של זמן ומקום

  הרהיטים המיוצרים בסטודיו של יאיר מור הופכים, כחלק מטרנד אקולוגי למעשה אומנות של ממש שיכניס  לכל בית ממד אחר של זמן ומקום. 
  Powered by Artvision | Truppo Websites