ליצירת קשר
  מלא את הפרטים הבאים
  שם מלא:
  דוא"ל:
  מאשר קבלת עדכונים 
  אודות
  סטודיו יאיר מור – מקום מעולם אחר

  סטודיו יאיר מור – מקום מעולם אחר

  הסטודיו של יאיר מור הוקם בשנת 1982 על טהרת השימור והשחזור. מאז ועד היום מוביל הסטודיו בתחומו ברסטורציה קלאסית של ריהוט עתיק, תוך שימוש בשיטות מסורתיות מאירופה וברמת גימור של פרנץ פוליטורה (French polish).


  הסטודיו כיום שוכן בלב שכונת נווה צדק שבת"א וכולל בית מלאכה ואולם תצוגה. בגלריית העיצובים תמצאו תצוגה  של ריהוט אקלקטי המשלב עיצוב ישן עם חדש וכמו כן אוסף דלתות עתיקות עשיר מהארץ והעולם. עיצוב ושימור רהיטי הבוטיק והדלתות בגלריה מבוססים על ערכים של שמירת משאבי הטבע וקידום תפיסת הבר קיימא והקיימות. 

  פרטי הריהוט עשויים מעץ מלא, נדיר ומרהיב ביופיו שמקורו בפירוק רהיטים עתיקים, דלתות וקורות עץ שנאספו מבתים ישנים. תהליך העבודה בסטודיו מבוצע תוך שמירה על הטקסטורה ועל הגוון המקורי של העץ, כמו גם שימוש חוזר של העץ וחלקי הריהוט. בסטודיו מקיימים עיצוב ייחודי השומר על האיזון בין הגולמי למעוצב ובין הישן לחדש.  

  הרהיטים מעוצבים בסטודיו לפי הזמנה מיוחדת בגלריה בתכנון משותף וחוויתי עם הלקוח ומיטב האדריכלים ומעצבי הפנים בכל הארץ. בעבודה המשותפת ובהשקעה האישית, הופכים הרהיטים והדלתות למעשה אומנות של ממש, שיכניס אל כל בית וסגנון ממד אחר של זמן ומקום.

  בסטודיו יאיר מור תמצאו רהיטים ממגוון סוגים וסגנונות: דלתות עתיקות משוחזרות עוצרות נשימה, ארונות ויטרינה בסגנון וינטג', שולחנות אוכל וסלון ופינות ישיבה כפריות לבית ולעסק, כמו גם שולחנות כתיבה לבית בסגנון פרובנס. ההיצע הנרחב בסטודיו כולל ארונות לחדרי אמבטיה מעץ ממוחזר, בוטשרים וטבחים מעץ מלא וממוחזר במיטב הטכנולוגיה וכן פרטים ייחודיים לחדרי הבית כמו מיטות ושידות, חלונות וסורגים מתקופות שונות. למעשה, ניתן לעצב את הבית כולו באווירה קסומה ובסגנונות מגוונים תודות לכישרון הייחודי ולטאצ' האישי של הידיים המיומנות בסטודיו.

  התמחויות
  הסטודיו של יאיר מור מציע למבקרים וללקוחות ליהנות מעולם שלם של יצירה אישית המבוססת על השקעה בכל רהיט בפני עצמו. הסטודיו מתמחה בתחומים הבאים:
  עיצוב, ייצור, שחזור והתאמת דלתות עתיקות וחדשות העשויות עץ מלא.
  תכנון, עיצוב וייצור רהיטים, מטבחים וחדרי אמבטיה מעץ מלא, חדש או ממוחזר.
  רסטורציה קלאסית (שחזור) של רהיטים עתיקים.
   

  החזון של יאיר מור

  כבן להורים אמנים, ספג יאיר ערכי אמנות ועיצוב בבית הוריו כשעוד היה ילד ובהמשך ישיר לדרכם למד עיצוב ואמנות בבית הספר הגבוה לאמנות בבצלאל. החזון של יאיר מור נולד הרבה לפני הסטודיו, עוד בימים בהם עבד עם הנס גרוניך במלאכת הרסטורציה של רהיטים עתיקים. במהל עבודתם המשותפת, יאיר התאהב בסגנונות העיצוב הקסומים שסיפרו לו על תרבויות עשירות ומגוונות כגון: אר דקו, הרנבו, וינטג' אירופאי וקלאסי וכמו כן סגנונות כפריים כגון טוסקנה, פרובנס, סנטה- פה.

  יותר מכל, התאהב יאיר בתהליך בו הפך חומר גלם משומש, זמין, פשוט וטבעי לפריט ריהוט חדש, איכותי ומקורי לחלוטין. יאיר מור ראה בתהליך ההפיכה מישן לחדש את פוטנציאל ההתאמה לצרכיו של העולם המודרני. יאיר זיהה כבר אז את הטרנד העכשווי בתרבותנו: טרנד אקולוגי, ההופך תחת ידיים אוהבות למעשה אומנות של ממש.

   

  Powered by Artvision | Truppo Websites